O NÁS

 Společnost Asset Services poskytuje komplexní služby ve světě realit s využitím zkušeností, které načerpala za 10let podnikání na Českém a Slovenském trhu.

  •  Již od vzniku naší společnosti v roce 2011 se specializujeme na oblast asset managementu, property managementu a facility managementu komerčních nemovitostí. Tyto a další služby jsme poskytovali, nebo poskytujeme významným majitelům komerčních nemovitostí v Čechách a na Slovensku, např. Saller Group, Ahold, Mitiska, Istrofinal, Immofinanz a další.
  •   V rámci ČR máme taktéž velmi dobrý přehled o vhodných lokalitách a připravovaných projektech různých developerských a investičních skupin, které jsme pro Vás připraveni oslovit a zprostředkovat Vám možnost uzavření smluv o smlouvách budoucích nájemních, resp. nájemních smluv v jejich projektech.
  •    Disponujeme rovněž bohatou databází kontaktů na obchodní řetězce působící v České republice, které jsme připraveni oslovit a zprostředkovat pro Vás jejich možnou přítomnost ve Vašich projektech, a to formou nájemní či podnájemní smlouvy.
  •    Nabízíme také službu zařízení krátkodobých pronájmů, kde jsme cenné zkušenosti získali především z úspěšné spolupráce se společností Ahold Czech Republic, a.s. a se společností Saller Group.
  • S ohledem na rozvíjející se developerskou činnost též nabízíme schopný team na projektové řízení jakýchkoliv investic. 
  • S ohledem na skvělou osobní zkušenost s informačním systémem Smartsheet jsme se stali partnery a nabízíme využití tohoto vynikajícího nástroje i Vám.

NÁŠ TEAM

David TEJML

Managing Partner

dt@assetservices.eu

+ 420 774 688 224

Andrea KOSŤOVÁ

Partner

andrea.kostova@assetservices.eu

+420 734 351 235

Jiří SUREMKA

Partner

jiri.suremka@assetservices.eu

+420 603 802 776

Diana BENDLOVÁ

Junior Specialist

Jan TRUBIROHA

Partner

Radek TEJML

Marketing Manager


Radoslav TOMAŠKOVIČ

Partner